Dlaczego my - przedszkole

Naszą mocną stroną jest lokalizacja. Placowka położona jest bowiem w zacisznej dzielnicy z dala od zgiełku głównej ulicy, w magicznym zakątku pośród zieleni i drzew, a przedszkolny ogród to nasza "zielona pracownia". A w niej: sad, grządki, domek dla owadów, budki lęgowe i duża altana, w której dzieci bawią się i uczą zarówno w dni słoneczne jak i deszczowe. Uzupełnia ją część z wieloma certyfikowanymi urządzeniami ogrodowymi umieszczonymi na bezpiecznym, syntetycznym podłożu. Przedszkolne sale są przestronne, jasne z wyposarzeniem starannie dobranym dla poszczególnych grup wiekowych i sprzyjającym  dziecięcemu rozwojowi. W każdej z nich jest sprzęt audiowizualny, tablica interaktywna, a sala starszych przedszkolaków dodatkowo wyposażona jest w pięc stanowisk komputerowych oraz "Magiczny dywan" - podłogę interaktywną. 

W przedszkolu funkcjonują trzy oddziały, placówka czynna jest przez cały rok, bez wakacyjnej przerwy, codziennie w godzinach od 6.30 do 17.00.

Niepubliczne Przedszkole "Piccolino" to placówka której Państwo szukacie. Nie zastąpimy wprawdzie Mamy i Taty ale zapewnimy Państwa dzieciom najlepszą opiekę i zaspokoimy ich indywidualne potrzeby, tak aby czuły się u nas radośnie, domowo, a przede wszystkim bezpiecznie.  To właśnie tu, w serdecznej atmosferze w otoczeniu nauczycieli - pasjonatów  każdego dnia dzieci mają możliwość odkrywania siebie i otaczającego świata w świadomie zaplanowanym procesie wychowania i nauczania.