Dlaczego my - żłobek

Pasja i miłość do dzieci stworzyły to miejsce. Ciągle się rozwijamy i doskonalimy aby maluchy były szczęśliwe i uśmiechnięte, bo uśmiech dziecka był, jest i będzie  naszym najważniejszym priorytetem.

W Żłobku "Piccolino" funkcjonują trzy grupy wiekowe zapewniając dzieciom opiekę w warunkach zbliżonych do warunków domowych. W kolorowych, dobrze wyposażonych i urządzonych przytulnie i z artystycznym smakiem salach stymulujemy rozwój dzieci zgodnie z ich indywidualnym tempem. Na przyległym do budynku  Żłobka placu zabaw dzieci bawią się korzystając z bezpiecznych i kolorowych zjeżdżalni, huśtawek, bujaków. Nasze mocne strony to: wykwalifikowany personel, rodzinna atmosfera, autorski program wychowawczo-edukacyjny systematycznie realizowany i uatrakcyjniany kreatywnymi "Dniami aktywności".

Spełniając potrzeby i oczekiwania środowiska jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały rok - bez wakacyjnej przerwy, od poniedziałku do piątku w godzinach  6.30 - 16.30 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Zapraszamy wszystkich Rodziców poszukujących przyjaznego i bezpiecznego miejsca dla swoich pociech.