Zajęcia dodatkowe - Żłobek

"Dokładamy wszelkich starań aby jak najlepiej wspierać, stymulować rozwój każdego dziecka. Oferujemy dzieciom  gamę bezpłatnych  zajęć dodatkowych podczas których dzieci świetnie się bawią, integrują i  poznają świat."

 

Dni aktywności wielozmysłowej

W kolorowej sceneriii w okazjonalnych przebraniach nasi wychowankowie zapraszani są do aktywnego wielozmyłowego poznania "kawałeczka świata". Podczas zajęć Panie dostarczają dzieciom informacji związanych z tematem ,  zajęcia są doskonałą okazją do poznania i wyjaśnienia nowych zjawisk, rzeczy. Uzupełnione są  różnorodnymi aktywnościami  mającmi  na celu  stymulowanie dziecięcych zmysłów. Kolorowe barwy, przeróżne kształty, faktury i formy przenoszą dzieci w magiczny świat pełen  nieodkrytych doznań i wrażeń.

 

Język angielski

Zajęcia mają przede wszystkim charakter zabawy, ich podstawowym celem jes wprowadzenie dzieci w świat języków obcych, oswojenie z melodią, brzmieniem jezyka  oraz poznanie pierwszych prostych angielskich słów. Zabawy prowadzi Pani Monikaa wraz z pomocnikami: pacynką, pluszakami i wieloma kolorowymi akcesoriami angażuje dzieciaki do aktywnego słuchania  i działania.

 

Gimnastyka buzi i języka

Ćwiczenia prowadzone są w formie zabawy przy bajkach -rymowankachz wykorzystaniem zróżnicowanych pomocy dydaktycznych. Podczas zabaw i ćwiczeń słuchowych, oddechowych,logorytmicznych i usprawniających motorykę aparatu artykulacyjnego Pani Agnieszka przygotowuje język, wargi, policzki do wymawiania pierwszych słów, zdań oraz snucia krótkich  i dłuższych opowieści.

 

         

 

Imprezy okolicznościowe

W naszym żłobku w wyjątkowej scenerii celebrujemy ważne okazje i różne inne święta. Dla każdego solenizanta  organizujemy urodzinowe  przyjęcie z życzeniami i uściskami od rówieśników i pań, wspólnie odśpiewanym „Sto lat", przepysznym tortem i  prezentem.